az-ubytovani.info **** Hotel Afrika ubytovanie Frydek-Mistek

**** Hotel Afrika ubytovanie Frydek-Mistek

Hotel Frydek-Mistek Afrika Nový štýlový boutique Hotel Afrika Vám poskytne pohodlné ubytovanie v príjemnom prostredí. Hotel je pre svoju centrálnu polohu vo Frýdku Místku vynikajúcim východiskovým bodom k výletom nielen do Beskýd, ale aj do neďalekého Poľska a zároveň budete mať blízko aj moravskosliezsku metropol Ostravu.

Ubytovanie vo Frýdku Místku
Hotel Afrika ponúka komfortné ubytovanie v africkom štýle v 3 jednolôžkových a 25 priestranných dvojposteľových izbách. Medzi vybavenie izieb patrí socální zariadenie, internet, LCD televízor, minibar, trezor a moderná kúpeľňa so sprchou či vírivkou. Príjemný pocit umocňuje výhľad na prekrásnu panorámu Beskýd a Lysej hory. Izby sú priestorné, vzdušné a nevšedne farebne ladené evokujúce africký kontinent.

Hotel Afrika ponúka aj izby pre zdravotne hendikepovaných hostí s vhodnou úpravou a nefajčiarske izby. Radi Vás tu ubytujú i s Vašimi domácimi miláčikmi.

Reštaurácia v hoteli Afrika
Štýlová reštaurácia Iný svet okrem írskych špecialít Vás pohostí aj pestrou ponukou kvalitných českých jedál, aj jedál medzinárodnej kuchyne. Priestory priľahlej sály sú vhodné nielen pre neformálne stretnutia, ale aj pre rodinné oslavy, firemné konferencie i slávnostné rauty.

Frýdek Místek Hotel Afrika Wellness
Hostia hotela Afrika májú jedinečnú možnosť využívať nadštandardné relaxačné a športové centrum Fitpoint. Môžete stráviť uvoľňujúci večer v saune alebo vírivke a dopriať si relaxačnú masáž. Pre aktívne trávenie voľného času je pre Vás v ponuke široká škála posilňovacích strojov, spinningových bicyklov a tiež squash.

Frýdek Místek - Priamo v meste nájdete bohatú ponuku divadelných predstavení, hudobných klubov, kultúrnych pamiatok a múzeí. V najbližšom okolí Frýdku-Místku sa nachádza množstvo lyžiarskych zjazdoviek, vleky a lanovky a Beskydy sú vyhláseným miestom nielen pre zimné aktivity, ale aj pre letnú turistiku.
Hotel Frydek-Mistek Afrika - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Frydek-Mistek Afrika - hotel má reštauráciuHotel Frydek-Mistek Afrika - možnosť pripojenia na internetHotel Frydek-Mistek Afrika - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Frydek-Mistek Afrika - Iybz sú vybavené televízoromHotel Frydek-Mistek Afrika - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Frydek-Mistek Afrika - Izby s vlastnou toaletouHotel Frydek-Mistek Afrika - v izbach je telefon